Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

EnhanceMySe7en 2.18

YazarMesaj
xNAMLUx

xNAMLUx

EnhanceMySe7en 2.18 Empty
MesajKonu: EnhanceMySe7en 2.18   EnhanceMySe7en 2.18 Icon_minitimePerş. Ekim 06, 2011 8:54 am

EnhanceMySe7en 2.18 T0MrB

EnhanceMySe7en 2.18 | 10.88 MB

EnhanceMySe7en Windows 7 işletim sistemi için geliştirilmiş hepsi bir arada çeşitli sistem denetleme ve bilgilendirme araçları sunan bir programdır.

Program kayıt defteri, disk birleştirme, sabit disk görüntüsü, arka planda çalışan programları düzenleme gibi çeşitli faydalı kısayollar sunar. Program sayesinde tüm sistem bilgilerini hızlı ve kolay bir şekilde erişip öğrenebilirsiniz.

Programın Information kısmında bulunnan "Process Idendification" kısmında Windows sistem bilgilerini öğrenebilir; Windows işletim sistemi adı, sürümü, konumu, dil kodu, kayıtlı kişi, kurulum tarihi, işlemci adı, markası, bellek türü gibi çeşitli bilgilere erişebilirsiniz.

Processer kısmında işlemciyle ilgili tüm bilgileri bulabilir ve diğer sekmelerden de anakart, ram (bellek), üretici, model, boyut, frekans gibi bilgilere ayrıntılı bir şekilde erişebilirsiniz.

Display Adaptor kısmında ise ekran kartıyla ilgili kod adı, teknoloji, DirectX sürümü, sıcaklık, fan, 3 boyutlu uygulama performansı gibi bilgilere erişilebilir.

HDD kısmında ise sabit disk ile ilgili tüm bilgilere erişebilirsiniz. Üretici adı, model, kapasite, SN, transfer modu, çalışma süresi, sıcaklık gibi bilgiler.

Tools kısmında ise arka planda çalışan görevler, hizmetler, kayıt kütüğü temizliği, disk temizliği, başlangıçta çalışan programlar ve disk birleştirme araçları yer almaktadır.

System kısmında ise güvenlik (güvenlik duvarı, Windows güncelleştirme, IE, Windows Outlook Express ayarları ve düzenlemeleri) bilgileri yer alır.
"Control Panel" ve "Hide Control Panel Applets" ile denetim masası için çeşitli uygulamalar mevcut.

Optimizations kısmında ise yine bazı sistem ayar ve düzenlemeleri yer almaktadır.

Customizations kısmında ise Windows başlangıç açılış bilgileri, resimleri, belgeleri, denetim masasını, bilgisayarı vb. gizle şeklinde menüler bulunmaktadır.

"Desktop" kısmında bilgisayarı göster, çöp kutusunu göster ve ayrıca media playerle ilgili ince ayarlamalar mevcut.

Bu program sadece Windows 7 içindir.

EnhanceMySe7en 2.18 51bWj
http://www.wupload.com/file/323335169/EnhanceMySe7en.2.15.1.Pro.rar

EnhanceMySe7en 2.18
1 sayfadaki 1 sayfası